Skupem aut używanych nasza Firma zajmuje się już od wielu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i profesjonalizmowi mamy grono zadowolonych klientów, którzy wiele razy przekonali się, jak prosta i wygodna może być przeprowadzana przez nas transakcja sprzedaży używanych samochodów. Dojeżdżamy do klienta i wyceniamy auto bezpłatnie, wypełniając wszelkie formalności na miejscu, dzięki czemu skup aut jest prosty i szybki. Skup aut prowadzimy za gotówkę lub na życzenie klienta przelewamy pieniądze na konto lub wpłacamy do banku.

Najbardziej interesuje nas skup aut w dobrym stanie technicznym i wizualnym, wyprodukowanych po 2005 roku. Za takie samochody możemy zaoferować bardzo atrakcyjne stawki. Należy jednak podkreślić, że interesuje nas także skup aut uszkodzonych, do naprawy, mało atrakcyjnych rynkowo oraz bez przeglądu. Jednym słowem, skupujemy auta dowolnej marki i w każdym stanie technicznym. Skupujemy samochody zarówno od osób prywatnych, jak i firm.

Zadzwoń do nas, wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się ile może kosztować Twoje auto!

Nasza Firma, dzięki doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku sprzedaży samochodów używanych, opracowała ogólnopolski system partnerski. Dzięki temu nasi fachowcy są w stanie szybko i bezpłatnie dojechać w każde miejsce w Polsce – szczególnie do miast takich, jak Warszawa i Katowice. A także sprawnie przeprowadzić skup aut oraz na miejscu sporządzić umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jest to duże ułatwienie dla klientów.

Naszą gwarancją jest fachowa obsługa, indywidualne podejście do klienta oraz znajomość jego potrzeb. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo wykonywanych transakcji skupu aut, dlatego nasi klienci są zadowoleni i ponownie korzystają z naszych usług. Zadowolenie klienta stawiamy sobie na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie formalności związane z zakupem auta przeprowadzamy na miejscu, by było wygodniej.

Nie trzeba więc nigdzie jeździć, wystarczy się z nami skontaktować, a my załatwimy wszelkie formalności związane ze sprzedażą Państwa samochodu.